Остання гра для Нідерландів

Остання гра із результатом 2 -1 не на користь збірної Нідерландів. Саме так закінчився поєдинок між збірною Голандії та Португалії. Втім за три Євроматчі у Харкові, а це більше 10 днів харків’яни встигли полюбити голандців так, що з важким сердцем проводжатимуть їх на Батьківщину.

 

Матчу між збірними Голандії та Португалії чекали чи не з самого ранку. Для голанців це останній шанс пройти до чвертьфіналу. Дух перемоги у серцях помаранчевих фанів підігрівали запальні мотиви рідних пісень у виконанні земляків.

Щодо проживання у Харкові – голандців все влаштовує, особливо тих хто проживає у кемпінгу, що на березі Журавлівського водосховища. Мовляв, є усе що потрібно там та й за проживання платити не треба.

вболівальник з Нідерландів

У кемпінгу все влаштовує. Все добре. Є все що потрібно: душ, туалет, кожного вечора на території кемпінгу проходять вечірки. Все дуже добре.

Втім, поки уболівальники розігріваються перед матчем у фан-зоні, тхір віщун Фред вже готовий визначитися із переможцями. За прогнозом хутряного віщуна перемоги слід чекати саме голандцям. Із позитивним настроєм всі вони прямують до стадіону.

Єлизавета Дергачова, кореспондент

Більше десяти тисяч голандських уболівальників наразі прямує до стадіону Металіст. Наразі більше харків’ян долучаються до ось таких уболівальників, які дуже люблять футбол і ми радіємо разом із ними.

Але результати видалися невтішними для більшості вболівальників. Деякі його моменти змушували фанів як щіро радіти так і гірко розчаровуватися. 2 -1 на користь Португалії, саме так завершився матч. Це не те чого чекали голандці, але за 10 днів їх перебування у Харкові, вони стали майже українцями.

 

Єлизавета Дергачова