Оновлений табір з пляжем відкрився на Зміївщині(відео)

Купа новацій до нового сезону. Днями відбувся перший заїзд дітей в дитячий оздоровчий табір “Біле озеро” на Зміївщині. Серед цьогорічних цікавинок – нова програма відпочинку та оздоровлення дітей. А головне – відтепер в “Білого озера” з’явився власний пляж.

 

Антону одинадцять років . У літньому оздоровчому таборі він відпочиває вперше. Каже, тут веселіше, аніж у спекотному Харкові, нудьгувати не дають вихователі.

Антон, школяр

У нас каждый день зарядка, потом мы идём на завтрак, потом учим речёвки, песни, потом отдыхаем – тихий час, потом встаём, идём на обед и в свободное время опять играем, гуляем, играем в футбол свободно.

Задля комфортного відпочинку малечі табір відремонтували, розповідає Євген Мураєв голова Зміївської райдержадміністрації. Серед масштабніших робіт – “капіталка” будівель табору. А от малі його гості, звісно, найбільше радіють власному пляжу. Хто плавати не вміє – навчать.

Євген Мураєв, голова Зміївської РДА

Провели капитальный ремонт корпусов, в столовой ремонт, новую беседку, а в этом году вернули лагерю белое озеро не только название но и пляж, который находится на территории парка, провели все необходимые мероприятия, теперь дети могут спокойно оздоравливатся и купаться в озере.

Від пильного ока Лідії Ракітіної жодна дрібничка цього галасливого господарства не сховається. Пані Лідія не перший рік головує в таборі. Каже, саме власного пляжу табору і не вистачало, аби забезпечити малим повноцінний відпочинок влітку. Пляж обладнали згідно з усіма вимогами безпеки.

Лідія Ракітіна, директор табору

Всё красиво выкрашено, раздевалочки, обозначения специальные, плакатики, всё что от нас требуется от МЧС, чтобы на пляже было безопаснее. В этом году закупили круги, песочек, всё что нужно мы сделали.

Аби дітвора не занадто бешкетувала на воді – слідкують вихователі. Допомогу готові також надати і профі-рятівники, і медики.

 

Олексій Кулаков