Обласна прокуратура направила пакет документів для екстрадиції з РФ екс-директора обласного департаменту ЖКГ

Прокуратура Харківської області підготувала та направила до Генеральної прокуратури України повний пакет необхідних документів для екстрадиції з Російської Федерації колишнього чиновника, що перебуває у міжнародному розшуку.


Як повідомив начальник відділу міжнародно-правового співробітництва прокуратури області Максим Білоусенко, інформація про реєстрацію розшукуваної особи на території РФ до прокуратури області надійшла ще наприкінці вересня.

«Колишній начальник департаменту Харківської облдержадміністрації став на міграційний облік в Омській області 14 вересня та отримав дозвіл на перебування у Росії до 22 жовтня цього року. Як тільки ми отримали цю інформацію від українського відділу Інтерполу, одразу почали готувати документи для екстрадиції», – розповів Білоусенко.

Колишньому начальнику одного з департаментів облдержадміністрації інкримінується скоєння злочинів, передбачених ст. 191 та ст. 366 КК України.

Як стало відомо з відкритого листа т.зв. “Союзу політемігрантів та політв’язнів України”, йдеться про колишнього директору обласного департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури Романа Гриву.

“Грива за рішенням Азовського райсуду Омської області перебуває під арештом і готується процедура його екстрадиції в Україну. Арешт був ініційований прокурором Азовського німецького національного району Омської області строком на 40 днів, до 16.11.2015 р для вирішення питання про його видачу правоохоронним органам республіки Україна”, – йдеться в листі.