Новий спортивний майданчик у новий навчальний рік

Перший дзвоник відзвенів цими вихідними у всіх школах України. 98-а харківська школа новий навчальний рік почала з сюрпризів. У її учнів з’явився новий спортивний майданчик. Учнів, педагогів та батьків з Днем Знань привітав народний депутат України Дмитро Святаш.

 

Квіти, бантички, костюми та урочисті слова. На святковій лінійці – всі при параді. 98-а школа зустрічає День Знань з новим спортивним майданчиком та оновленою школою. Старшокласники вже задумались про майбутнє, найменші про розваги.

Анастасія, учениця 11-го класу

Жду хороших оценок, чтоб хорошо сдать ЗНО, чтоб потом устроиться в хороший институт, в дальнейшем на работу хорошую.

Вікторія, учениця 3-го класу

Летом было скучно, а в школе ничего, не скучно.

Матусі першачків щасливі і водночас схвильовані. Кажуть, ціле літо готували своє чадо до школи.

Анна, мама першокласниці

Мы пришли в эту школу, подготовились, знаем математику уже немножко, немножко пишем, читаем.

На перший дзвоник до школярів завітав і народний депутат України Дмитро Святаш, з подарунками та особливою місією – відкрити для шкілярів новий майданчик для розваг та здоров’я. За словами нардепа, школу нового покоління він разом з головою міста пообіцяли ще на останньому дзвінку, сьогодні, мрія стала реальністю. Новий навчальний рік, переконаний народний обранець, повинен стати для учнів ще однією сходинкою назустріч удосконалення.

Дмитро Святаш, народний депутат України

Сегодня в школах очень много сделано. За лето школы подготовили к новому учебному году и я убежден, что этот год принесет очень много всего познавательного, новых побед и много новых знаний. Самое главное, новых достижений. С днем знания всех харьковчан от самых маленьких до самых взрослых.

Дмитро Святаш в день знань вітав учнів 9-ти шкіл Салтівки.

 

Леся Кочержук