Нові операційні блоки у Чугуївській районній лікарні

kharkivoda.gov.ua

Обновки для чугуївських медиків. Наприкінці року в тамтешній райлікарні завершиться ремонт і відкриється новий операційний блок. Замість двох операційних, у ньому їх буде чотири. Відповідно – пацієнтів можна буде лікувати утроє-вчетверо більше.

 

Ремонт приміщення операційного блоку триває вже близько трьох місяців. Довелося робити абсолютний капремонт, який має завершитися за два тижні, каже бригадир Антон Лейбенко.

Антон Лейбенко, бригадир ремонтників

Протекала крыша, плитка отваливалась, все было в неисправном состоянии, окна были старые, абсолютно не теплоизолирующие.

Якщо у перспективі планується зробити міжрайонні центри, то тут лікарі оперуватимуть набагато більше пацієнтів, з навколишніх районів, розповів головний лікар Чугуївської центральної районної лікарні. Тож потрібні найсучасніші умови для лікування.

Федір Волох, головний лікар Чугуївської центральної районної лікарні

Нове обладнання буде включати нові підвісні операційні лампи, операційні столи, і медичне обладнання- наркозне і дихальна апаратура, якої не хватає зараз.

Ігор Шурма, заступник голови ХОДА

Минулого року обладнання, яке поступало, було іноземне. Будемо робити закупки цього року. І якщо це обладнання випускається в Україні, воно буде українське посталене, якщо такого обладнання немає, воно буде закордонним.

Зі слів Ігоря Шурми, лише ремонт оперблоку коштує обласному гаманцеві один мільйон двісті тисяч гривень. На нове обладнання для нього піде майже сто тисяч гривень. Зі слів чиновників, сьогодні такі ж ремонти проводяться ще в чотирьох районних лікарнях.

 

Світлана Маренич