Нічний крадій – чоловік обкрадав кімнати у гуртожитках

До шести років позбавлення волі за крадіжки особистих речей. У Дзержинському районі затримали чоловіка, який під виглядом студента заходив до гуртожитків та чистив кімнати студентів, поки ті спали.

 

Міцний сон під ранок залишав студентів без їхнього скарбу. У студентських гуртожитках, що знаходяться на території Дзержинського району почали пропадати особисті речі студентів. Правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у скоєнні крадіжок. Ним виявився харків’янин, тридцяти двох років. Правоохоронцям пояснив, хотів трохи підзаробити. Під час допиту він розповів, що скористався моментом, бо студенти залишали двері кімнат відчиненими на ніч. Відтак, він безперешкодно заходив до кімнати і виносив все, що вважав за потрібне.

Сергій Сергєєв, т.в.о. начальника Дзержинського райвідділу

Пока хозяева спали – он совершал кражи ноутбуков, драгоценностей, лежащих на столе, денег, лежащих открыто и свободно, он похищал и уходил. Проникал в общежитие под видом студента и так же непримечательно уходил.

Наразі слідство триває і якщо провину чоловіка доведуть у суді, то найближчі шість років він може провести за гратами.

Інші зловмисники своє матеріальне становище покращити хотіли за рахунок довірливих літніх людей. Двоє мешканок з Луганської області обходили будинки у районі П’ятихаток. Одна з них пропонувала пенсіонерам придбати вироби з текстилю і тим самим відвертала увагу. Інша у той самий час, назвавшись працівником соціальної служби, повідомляла пенсіонерам, що їм видають доплату до пенсії у розмірі шістсот гривень.

Олександр Слэсаренко, лейтенант міліції

Давали им две купюры календариков по 500 гривень, каждая по 500 гривень и говорили, чтоб те дали сдачу, в свою очередь те давали сдачу, а так же спрашивали почему новые деньги, ведь они таких ещё не видели. Двое женщин говорили, что это новая валюта, которая будет на территории Украины. Говорили, что в Харькове есть только один пункт, где можно поменять и так же предлагали приобрести у себя “новые” деньги.

Ольга Карабаш, потерпіла

Поверила ей, поменяла свои деньги, расписалась в ведомости. Она ушла, а я думаю – надо посмотреть что это за деньги. Достала очки, лупу, потому что там мелко написано …посмотрела, а там написано – сувенир.

Шахрайки у такий спосіб збагатіли на п’ятнадцять тисяч гривень. Наразі вони перебувають під вартою. Триває перевірка. Правоохоронці кажуть, вони можуть бути причетними до аналогічних злочинів і в інших областях України. Якщо провину жінок доведуть у суді, то їх можуть позбавити волі строком до трьох років.

 

Олексій Кулаков