Наздвичайний і Повноважний посол Німеччини в Україні відвідав Харківщину

kharkivoda.gov.ua

На третину цьогоріч збільшилась економічна співпраця між Харківщиною та компаніями з Німеччини. Про це губернатор Михайло Добкін сказав напередодні, під час зустрічі з німецькою делегацією на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини в Україні Гансом-Юргеном Гаймзьотом. Обидві сторони солідарні – є потенціал для розвитку співпраці.

 

Німеччина стає ближчою. На момент зустрічі з обласним чиновництвом, пан посол встиг оглянути кілька підприємств та навчальних закладів. Особливо виділив темпи підготовки Харківщини до ЄВРО двадцять дванадцять.

Ганс-Юрген Гаймзьот, Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні

Німеччина пильно слідкує за розвитком подій у Харкові і особливо пов’язаних із ЄВРО чемпіонатом. Я побачив, що проводиться активна робота і я вважаю, что ви на вірному шляху. Я впевнений, що ЄВРО чемпіонат це можливість підвищити рівень зацікавленості країною.Також наша держава не байдужа до розвитку економіки та політики вашого регіону.

Цьогоріч рівень економічної співпраці між Харківщиною та компаніями з Німеччини збільшився втричі. Іноземців запевнили – їхні інвестиції тут захищені.

Олена Олешко, 1-й зат. голови облради

Депутатский корпус Харьковского обласного совета всегда готов поддержать и обсудить вот те иннициативы, которые будут исходить от вас, и делать все для того, чтобы наше сотрудничество в дальнейшем продолжалось.

Є резерви для подальшого розвитку співробітництва, переконаний губернатор Харківщини Михайло Добкін. Зоврема, щодо реалізації інвестпроектів у сільському господарстві. Найцікавіші готові презентували німецьким бізнесовим колам. А найближчим часом між Харковом та якимось з міст Німеччини налагодять повітряне сполучення.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Я абсолютно уверен, что следующим этапом переговоров будет постоянный рейс в Германию – Берлин или Франкфурт-на-Майне.

Привабливою для інвесторів має стати і Харків туристичний, вважає губернатор. Столичне минуле Харкова – родзинка подібних проектів. У аеропорту вже звели віп-термінал, стилізований під радянські часи. В планах – будівництво готелей радянського зразку. Проте, із європейським сервісом.

Єлизавета Дергачова