Наступного року у жителів Первомайського району з’явиться сучасний спорткомплекс

В Первомайському відновили будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу, який був заморожений останні 2 роки, – повідомив директор обл. департаменту капітального будівництва Сергій Ткачук.

За його словами, на будівництво спорткомплексу з обласного бюджету було виділено 600 тис. грн. Цього достатньо, щоб відновити роботи. В цілому на те, щоб добудувати об’єкт, потрібно 6 млн грн – ці кошти інвестор, ПАТ «Укргазвидобування», зобов’язався виділити цьогоріч в повному обсяз. Якщо гроші надійдуться вчасно, спорткомплекс добудують в 2016-му році.

Своєю чергою, голова Первомайської РДА Володимир Павленко розповів, що будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу в місті почалося близько 5 років тому, роботи були виконані на 20%. Останні 2 роки будівництво було заморожено через відсутність фінансування. Наразі роботи відновлені, проводиться зовнішнє утеплення стін, встановлюються вікна.

Нині вже введені в експлуатацію відкриті майданчики комплексу для міні-футболу і важкої атлетики, розпочато будівництво відкритого майданчику для волейболу.

У будівлі спорткомплексу, за словами Павленка, також будуть облаштовані зали для тенісу, волейболу, баскетболу, міні-футболу та занять іншими видами спорту. Крім того, для спортсменів створять комфортні умови: тут будуть роздягальні, душові, всі необхідні підсобні приміщення.

«Цей комплекс дозволить підвищити рівень підготовки наших спортсменів, а також проводити змагання міжрайонного, обласного і навіть національного рівня. Це серйозний поштовх для розвитку спорту і фізкультури як в Первомайському районі, так і в Харківській області в цілому», – підкреслив голова РДА.