Надзвичайникам вдалось локалізувати велику пожежу – горіли легковики, існував ризик вибухів від газових балонів (фото, оновлено)

Сьогодні, 26-го квітня, близько опів на третю годину дня надзвичайники отримали повідомлення про пожежу на території одного із садових товариств по пр. Дзюби у Харкові.

гараж26 1

Спочатку було відомо, що горів садовий дерев’яний будинок. Приїхавши за викликом, надзвичайники побачили, що повністю палає дах садового будинку на площі 30 кв.м Через пориви вітру вогонь перекинувся на приватний гараж, що був поряд.

гараж26 2

Горіла будівля гаража та його дах. В гаражі були стояли 3 легковика, 2 «Москвичі» та «ЛуАЗ». Вони також горіли.  Там же знаходились металеві каністри та газові балони. То ж існувала загроза вибухів. Загальна площа пожежі складала більше за 200 кв.м, – повідомили в обл.управлінні ДСНС.

гараж26 3

Керівник гасіння пожежі викликав додаткові сили та засоби. Пожежу ліквідують 22 надзвичайники та 5 одиниць техніки. Близько 4-ї години дня вогонь вдалось локалізувати.

гараж26 4

Триває проливання і розбирання конструкцій гаражу і будинку, щоб остаточно ліквідувати всі осередки горіння. Постраждалих немає. О 18:53 пожежу повністю ліквідували. Постраждалих немає.

гараж26 5