На Зміївщині ремонтують школи (відео)

Новий навчальний рік не за горами. Харківщина готується прийняти школярів у відремонтованих школах. Наразі там тривають ремонти. Остаточно завершити обіцяють у серпні. Як готуються до ремонту в одній зі шкіл Зміївського району.

 

Півстоліття без ремонту. В Комсомольському ліцеї розповідають, систему опалення не міняли з першого дня роботи. Через прориви неодноразово скасовували заняття. А минулого року гаряча вода затопила три поверхи.

Любов Вербецька, заступник директора з господарської частини

Був прорив батареї, вода протекла до першого поверху, навіть до підвалу.

Після потопу в ліцеї розпочали ремонт. Старі батареї замінили на сучасні металопластикові. На це витратили двісті сімдесят тисяч гривень з районного бюджету. Наразі готуються наводити лад у їдальні. На сто двадцять тисяч відремонтують дах.

Віра Шаповалова, начальник районного управління освіти

Там в їдальню вже не можна заходити, там після дощу потолок тече. Всі необхідні документи вже готові, матеріали завезені.

Цього року у районі капітально ремонтують п’ять шкіл. В усіх без винятку тривають поточні ремонти. Особлива увага -енергосбереженню.

Євген Мураєв, голова Зміївської РДА

Это замена систем теплоснабжения, замена окон, утепление фасадов. Сможем сэкономить порядка полумиллиона гривен – эта та экономия, которую мы имеем по сравнению с прошлым годом.

До капітального ремонту шкіл на Зміївщіні взялися минулого року. Вже витратили один мільйон триста п’ятдесят тисяч гривень з районного бюджету. Залучають і кошти з обласного бюджету. Зокрема, Зидківська школа бере участь у державній програмі. На її ремонт область дає сто п’ятдесят тисяч. Чи готові школи зустрічати учнів спеціальна коміся почне перевіряти з восьмого серпня.

 

Анастасія Горєлкіна