На території Олексіївського лугопарку відбулись змагання з волейболу пляжного, які об’єднали в собі відразу два турніри: Відкритий чемпіонат Харкова та Кубок Харкова серед ветеранів.

Screenshot - 24.07.2017 - 10:52:28

Змагання проходили два дні на чотирьох кортах волейболу пляжного в чотирьох категоріях: чоловіки, жінки, чоловіки 38+ та жінки 35+.Команди, що змагались за Кубок Харкова серед ветеранів грали по коловій системі. У жінок третє місце посіли Ірина Лутфуліна/Олена Юшина, друге місце у Світлани Полуян та Тетяни Шевченко, а переможцями Кубку Харкова в цій категорії стали Ірина Даніш, Тетяна Таранцова. У чоловік в категорії 38+ третє місце за дуетом Юрій Хмєлєвской, Віталій Сібагатулін. А титул переможця та срібного призера відомі харківські команди розіграли у заключному матчі цієї категорії, який став вирішальним. Володимир Рибак та Віталій Оберемко поступились з рахунком 16:21, 10:21 дуету Олександр Печериця/Дмитро Пшеничников, які і стали володарями Кубку Харкова серед ветеранів.Щодо спортивних перипетій чемпіонату Харкова, то у жінок без особливих проблем перше місце здобули Євгенія Коваленко та Юлія Щолокова, які у фіналі з рахунком двічі по 21:13 переграли Олександру Щепілову та Світлану Півоварову.