На полях футбольної академії «Металіст» пройшов дитячий турнір, присвячений пам’яті відомого харківського гравця, а потім і тренера Аркадія Миколайовича Панова. В ньому взяли участь вісім команд дві тисячі сьомого року народження і молодше.

Screenshot - 31.05.2017 - 11:28:09

Спочатку всі команди були поділені на дві групи. В першій виступали команди «Металіст», ДЮСШ-чотири, «Восток» і ХТЗ, а в другій «Арсенал», ДЮСШ-вісім, «Майстер м’яча» і куп’янська «Мрія». Суперники зіграли в одне коло і за його підсумками визначили учасників наступного етапу. У півфіналі «Металіст» з рахунком вісім – нуль переміг ДЮСШ-вісім, а «Арсенал» в серії пенальті був сильніше за ХТЗ.
В матчі за сьоме місце команда «Мрія» виграла у ДЮСШ-чотири з рахунком вісім – один. В поєдинку за п’яте місце «Восток» обіграв команду «Майстер м’яча» два – нуль. В боротьбі за бронзові медалі юні футболісти ХТЗ були сильніше за ДЮСШ-вісім три – нуль, а у головному фіналі «Металіст» (гравці у жовтій формі) переміг «Арсенал» чотири – один. Кращим воротарем турніру був названий Даніель Талишкін (ХТЗ), нападником – Віктор Співачевський («Металіст») і кращим гравцем – Роман Андрєєв («Арсенал»). Вони отримали заслужені нагороди з рук відомих ветеранів харківського «Металіста» Віктора Аристова, Віктора Удовенка і Олега Крамаренка. Символічно, що головний приз турніру підняв над головою капітан дитячої команди «Металіст» Олександр Петров.