На підприємстві з переробки нафтопродуктів у Золочеві сталась велика пожежа (фото, відео)

Близько 8-ї вечора 3-го липня жителі Золочева, побачивши велику заграву, повідомили про пожежу на місцевому підприємстві з переробки нафтопродуктів.

нафтобаза1

За інформацією обл.управління ДСНС, осередок пожежі знаходиться у технічній ємності з мазутом об’ємом 20 куб.м Із його технологічних отворів виривалось полум’я та витікала горюча рідина. Вона розлилась і горіла на площі 150 кв.м Існувала загроза викиду нафтопродуктів. Крім цього, навколо палаючої ємності була нескошена суха трава, яка теж почала горіти. Фронт полум’я розповсюдився на місце зберігання пластикових ємностей об’ємом 1 куб.м. та 200-т літрових металевих діжок із мазутом, котрі знаходились просто неба. На момент прибуття підрозділів ДСНС горіли 6 пластикових ємностей та 15 бочок у 5-ти осередках на загальній площі 110 кв.м.

Зважаючи на обставини, керівник гасіння пожежі викликав додаткові сили та засоби.Також були задіяні волонтери добровільної пожежної команди комбінату «Світанок» та пристосована для цілей пожежогасіння техніка підприємства «Довжик».

Завдяки оперативним та злагодженим діям рятувальників о 21:28 пожежа була локалізована – розповсюдження вогню припинене, загроза вибуху або викиду нафтопродуктів ліквідована.

нафтобаза2

Надалі проводилось охолодження резервуарів, аби запобігти новим спалахам. Остаточно ліквідація наслідків пожежі відбулась о 00:54.

Рятувальникам було необхідно постійно охолоджувати цистерни, аби запобігти повторному спалаху горючої речовини. В роботах з гасіння пожежі були задіяні близько 30 чоловік особового складу ДСНС та команда добровольців.

Причина виникнення пожежі встановлюється. Постраждалих немає.