На Харківщину привезли Кубок України з футболу (відео)

Представники Федерації футболу України напередодні, 5-го травня, передали футбольний трофей губернатору Харківщини Юлії Світличній.

кубок

«На Харківщину повертається великий футбол. Я дуже вдячна президенту Федерації футболу України Андрію Павелку за те, що підписаний у 2016 році меморандум про співпрацю між облдержадміністрацією та ФФУ дає змогу підтримувати та розвивати харківський футбол. Ми маємо один з найкращих та найпотужніших стадіонів в Україні, який має можливість приймати матчі європейського рівня та, звісно, фінал Кубку України з футболу. Я надзвичайно задоволена тим, що вболівальники не лише з нашого регіону, але й з усієї України зможуть насолодитися фіналом між двома найсильнішими командами – «Динамо» та «Шахтар» – та отримати купу позитивних емоцій», – сказала Юлія Світлична.

За її словами, Кубок України буде встановлено в безпечному та зручному місці, щоб усі вболівальники змогли побачити його та сфотографуватися. Директор Департаменту з питань стадіонів та безпеки проведення змагань і реалізації спеціальних проектів ФФУ Іван Федоренко висловив вдячність керівництву облдержадміністрації, футбольній громадськості, вболівальникам за запрошення провести фінал Кубку України з футболу саме в Харкові.

«Кубок на тиждень стане святом футболу в Харкові. Співпраця обласної державної адміністрації та Федерації футболу України, особисто керівників – Андрія Павелка та Юлії Світличної – дає свої результати. Фінал Кубку України проводитиметься на Харківщині. Я впевнений, що це гарний поштовх для розвитку цього виду спорту в регіоні», – сказав Іван Федоренко.

Фінальний матч Кубку України з футболу між командами «Динамо» (Київ) та «Шахтар» (Донецьк) відбудеться 17 травня 2017 року на КП ОСК «Металіст».

«Ми запрошуємо всіх уболівальників, усіх, хто любить футбол, насолодитися дійсно гарним матчем. Я думаю, що кожен отримає велике задоволення. І хай переможе найсильніший!», – сказала Юлія Світлична.

Довідково:

Кубок України з футболу – другий за значенням футбольний турнір України. Перемога в турнірі дає право участі в груповому етапі Ліги Європи УЄФА (до 1999 року – в Кубку володарів кубків УЄФА, у 1999-2009 роках – в Кубку УЄФА). За час свого існування турнір практично в кожному розіграші змінював свою схему, проте за 26 проведених розіграшів лише 5 клубів ставали володарями Кубка: «Динамо» (Київ) – 11 разів, «Шахтар» (Донецьк) – 10, «Чорноморець» (Одеса) – 2, «Ворскла» (Полтава) – 1, «Таврія» (Сімферополь) – 1.