На Харківщині вилучили сурогатного алкоголю на 2 млн.грн. (фото)

На Харківщині СБУ блокувала постачання в регіон контрафактних цигарок та спирту. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник прес-центру обл.управління СБУ Владислав Абдула.

паленка2
Оперативники СБУ встановили, що до організації незаконної оборудки причетні мешканці обласного центру та уродженці тимчасово окупованих терористами територій. Контрафактні партії цигарок з підробленими марками акцизного збору України зловмисники переправляли до Харкова для незаконного продажу в кількох регіонах. Зі спирту ділки виготовляли сурогатні алкогольні напої.

Правоохоронці затримали одного з учасників групи під час збуту чергової партії контрафактних тютюнових виробів. При обшуках у підпільних цехах та вдома у фігурантів справи співробітники СБ України вилучили майже 80 тис. пачок контрафактних цигарок, понад 1 тис. л етилового спирту, 1 тис. л готової до реалізації підробленої горілки на загальну суму майже 2 млн.грн. У 2-х підпільних «цехах», де вироблялись сурогатні алкогольні напої, знайшли пакувальну тару та обладнання для їх виготовлення.

П’ятеро учасників групи, у тому числі троє організаторів, затримані.