На Харківщині не вистачає вагових комплексів для вантажівок

Ні – бездоріжжю. На Харківщині продовжують ремонтувати дорожній комплекс. Так, за даними служби автомобільних доріг, нині на трасі Київ-Харків-Довжанський від Чугуєва до повороту на Куп’янськ дорожники  зробили більше 8-ми км  покриття.

вантаживки

Також нові ділянки дороги були зроблені на трасі Київ-Харків-Довжанський в Ізюмі, а також в напрямку Чугуїв-Мілове. Окрім цього, дорожники планують провести капремонт шляхопроводу поблизу села Губарівка, що у Богодухівському районі. Також планується продовження робіт з ліквідації ямковості на основних дорогах області.

За словами начальника Служби автомобільних доріг Євгена Зражевця, зараз дороги в регіоні ремонтують за найсучаснішими технологіями, гарантійний термін яких, за умови правильної експлуатації, становить до 12-ти років.

Одним із пріоритетних напрямків є дорога у напрямку Вовчанську, тож вже незабаром буде проведений тендер і вже в липні фірма-переможець розпочне там поточні ремонтні роботи. Адже, зазначає начальник Служби автомобільних доріг, через те, що дорогою їздять великогабаритні вантажівки, дорожнє покриття руйнується. За словами Зражевця, така ситуація склалась через те, що в області недостатньо вагових комплексів. Так, існуючі 4 великовантажні машини легко об’їжджають і знову виходять на траси з чималим перевантаженням.

Євген Зражевець, начальник облавтодор

Туда идет транспорт с перегрузом в 2-2,5 раза. Сегодня Кабмин установил максимальную нагрузку на дорогу – 40 т Туда идут машины 80-100 тт, и зимой, и летом. Покрытие разрушается. Последние годы 12-15 лет по этому направлению не было ремонта, только ямочный, который уже всем набил оскому

Кристина Загребельна