Мистецтво – флористика (відео)

Креативність, позитив та лише приємні емоції. Днями флористи України та Росії представили свої роботи у місті Змієві Харківської області. Як створюються шедеври та скільки часу займає таке хоббі у житті майстрів.

 

Незвичайні квіти, загадкові створіння та чудернацькі форми. Все це вмістилося в одній виставці флористів. Аби порадувати відвідувачів оригінальними роботами та подарувати позитивні емоції, майстри приїхали з різних куточків України та навіть з Росії. Ірина приїхала з Харкова. Своє захоплення називає способом життя.

Ірина, флорист

Это цветок папоротника, так как никто никогда его не видел. Это полное воплощение творчества и фантазии. Делала его три дня. Занимаюсь флористикой восемь лет. Цветок сделан из рогозы, травы и недоспевшая бузина.

Подолати відстань від Москви до Харкова для Наталі не було проблемою. Найбільшим бажанням для неї була зустріч із колегами. Свої роботи майстриня створювала винятково з трав Зміївщини. Природа Харківщини, розповідає майстриня, дарує нові ідеї та спонукає до творчості.

Наталя, флорист

У нас есть форум флористический флористик ру и мы там все общаемся. И вот украинская ассоциация флористов Алена Бутко, Елена Белоброва, мы все как друзья общаемся вертуально, и конечно в реальной жизни тоже хотелось познакомиться.

Подивитися роботи та долучитися до культури Віктор Гаврилович прийшов із сім’єю. Такі заходи чоловік вважає корисними, особливо коли вони проводяться на свіжому повітрі. Наступного разу, каже чоловік, обов’язково відвідає виставку знову.

Віктор Гаврилович

Понравилась изобретательность. Это новое веяние. Это возможность людям реализовать себя. До сих пор этого никто не популяризировал особенно на Украине.

Дарина обирала для себе лише найяскравіші образи, які найбільше привернули увагу.

Даша

Мне понравилась вот эта вот девочка в венке и с косой. Пришла сюда с мамой.

Флористи обіцяють і наступного разу порадувати відвідувачів новими шедеврами.

 

Єлизавета Дергачова