Мотогонєво в першій столиці (відео)

Вихідними до Харкова з*їхалися володарі потужниїх залізних коней зі всієї України на фест, що називається “МотоGOнєво-2011”.

Бомбардир, Харлей Девідсон та Ямаха. Стільки крутих байків на майдані не часто побачиш. У суботу на головну площу міста вони з*їхались не заради забавки. У такий спосіб байкери намагаються  залучити Харків*ян до здорового способу життя. Розповідають як вберегтись від сніду, роздають інформаційні матеріали.

Костянтин Підгорний, начальник міського управління у  справах сім*ї та молоді

В сегодняшнем фестивале учавствуют более чем триста байкеров с большинства городов Украины, такие как Харьков, Донецк, Киев, а также другие города.

Такий байк – не просто засіб пересування, це – стиль життя та філософія водночас. Утримувати його не лише задоволення, а й чималі витрати.

Ігор, байкер з Харкова

Он намного меньше ест чем машина. Ну это же удовольствие, хобби, поэтому на это хобби нельзя жалеть денег.

Малечі біля потуєніх залізних коней – як медом намазано. Денису вісім років, та хлопець зі знанням справи каже про марки мотоциклів.  Його тато – справжній байкер, тож змалку  дає сину можливість відчути усі принади мотожиття.

Денис та Ігор, родина байкерів

Он уже опредилил себе покупку в следующем году нового. Скажи какой мотоцикл будет? – Ямаха дрейк старт.

Приручити такого залізного коня по силах не лише чоловікам. Адреналін, шалена швидкість та вітер в обличчя приваблюють і дівчат. Ця тендітна дівчина в стереотипи на кштал того, що двоколісні жінкам не підкориться  не вірить. Проте, й до порад більш досвідчених колег чоловіків дослухається. 

Євгенія, байкер із  Донецька

А уже на дорогах, когда подсказывают люди опытные , которые катаются много лет, а то и не один десяток, которые подсказывают кучу нюансов и всеравно всего не предугадаешь.

Наступного року організатори фесту обіцяють Харків*янам показати справжнє байкшоу. Адже,  як кажуть самі байкери – життя занадто коротке, аби  тягтися на чотирьох колесах.

 Тетяна Сорокоус, ОТБ Новини

Щоб відправитися у літню відпустку, не обов”язково вистоювати довжелезні черги та терпіти незручності у транспорті. Можна мати ось такого друга та поїхати у будьякий куточок нашої країни.

Тетяна Сорокоус