Молодим співочим та науковим талантам подякували за позитивний імідж України

Таланти пісенні чи то спортивні , що працюють на користь іміджу України у світі, завжди підтримаємо на державному рівні – запевнив очільник уряду Микола Азаров молоду співачку Марію Яремчук, яка цьогоріч представляла Україну на Міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики “Нова хвиля”

Микола Азаров прем’єр-міністр України
мы вообще гордимся нашими достижениями, особенно, молодежи . вот прошла недавно Олимпиада и я принимал участников олимпийских игр. все, что работает на создание авторитета , имиджа нашей страны, безусловно, мы будем поддерживать
У планах Марії – напрацювання власного репертуару та , звичайно, популяризація творчості батька – Назарія Яремчука, який відомий широкому загалу поціновувачів української естрадної пісні. Амбітності дівчині не позичати – гідно представити Україну вони збирається і на Євробаченні.

Марія Яремчук, співачка
буду працювати над цим, власне, не знаю – чи це вийде в цьому році , чи в наступному . це мене найбільше подстрєкає , щоб за країну боротись та бути сильною. і, звичайно, практика в нашій справі дуже важлива , тому я планую-виступати, виступати

Нагадаємо, на “Новій Хвилі” .у Юрмалі Марія Яремчук хоч і була третьою, натомість, зібрала увесь комплект спеціальних призів, в тому числі і приз глядацьких симпатій.

Свою частку заслужених вітань почули від Миколи Азарова і юні розумники, які цьогоріч стали переможцями Міжнародної учнівської олімпіади з хімії, що наприкінці липня була у Вашингтоні. Українська команда у  загальнокомандному заліку посіла десяте місце. Додому привезли по одній золотій та бронзовій нагороді, а також одне срібло.Ці дівчата та хлопці – майбуття вітчизняної науки, тож з прем’єр-міністром розмова –  на рівних . Згоди дійшли швидко-в Україні добра викладацька база, Натомість, для проведення серйозних наукових досліджень застаріле матеріально-технічне обладнання . Прем’єр-міністр обіцяє -щороку дедалі більше державного кошту витрачатиметься на його оновлення.