Міська організація Партії Регіонів відзначила 10-річний ювілей (відео)

Разом до єдиної мети – аби люди вірили в завтрашній день. Так про діяльність харківської міської організації регіоналів сказав мер Харкова Геннадій Кернес. Напередодні міські партійці відзначали десятиріччя. Вільних місць у залі оперного театру, де тривали урочистості, не було.

 

Створення Партії Регіонів, як прояв першого зрілого політичного компромісу в Україні. Так називає події десятирічної давнини в Україні та Харкові, губернатор Харківщини Михайло Добкін. Тоді чотири партії об’єднались в одну і саме так утворилась Партія Регіонів.

Михайло Добкін, голова ХОДА

За 10 лет численность нашей партии выросла в тысячи раз. Мы никогда не гнались за количеством членов и тем не менее выросли в самую крупную политсилу в Украине и всей Европе.

Харківська міська організація регіоналів одна з найбільших міських у всій країні. Впевненість в тому, що вона буде надалі рости й розвиватись висловив прем’єр-міністр України Микола Азаров. Привітальне слово від його імені зачитав нардеп Дмитро Шенцев.

Дмитро Шенцев, народний депутат України

Уверен, что ваши усилия будут способствовать проведению открытого диалога: общество, партия, власть.

Десять років для партії в Україні – це не мало. Проте, впевнений мер Харкова Геннадій Кернес, його партія лише на початку великого шляху. Він сподівається, що кожного дня партійці разом з городянами робитимуть місто та життя в ньому кращим.

Геннадій Кернес, Харківський міський голова

Это касается реформирования и наведения порядка. И я поддерживаю все тенденции и то развитие, которые сегодня есть в городе Харькове. И я, как городской голова, также буду учавствовать во всех процессах связанных с возрождением нашего любимого города.

Павєл Посохов

httpv://youtu.be/WjaswOZXsHk