Мільйон гривень на огранну залу, 10 мільйонів – для завершення стадіону "Металіст" – депутати облради внесли зміни до кошторису

Ремонт органної зали, допомога малозабезпеченим сім’ям та сиротам, зарплата бюджетникам і фінансування центрів соціальної допомоги. На сесії депутати облради внесли зміну до кошторису Харківщіни та розподілили 120 мільйонів гривень, які додатково надійшли з державного бюджету.

 

Органа зала має запрацювати цьогоріч – певен голова облради Сергій Чернов. На її реконструкцію депутати виділили додатковий мільйон гривень. Також понад 13 мільойнів державної субвенції витратять на соціальну допомогу. А 600 тисяч спрямують на покращення умов у територіальних центрах.

Ігор Шурма, заст. голови ХОДА

Виділені 595 тисяч гривень, тоді харчування у кожному територіальному центрі, де є стаціонар, у Харківській області на 1 перебуваючого буде 20 гривень.

Кредит у 10 мільйонів. Депутати ухвалили рішення дати під заставу майно стадіону Металіст. Це дозволить до середини травня завершити роботи на стадіоні та вкластися в терміни підготовки до футбольних європерегонів.

Сергій Чернов, голова облради

Депутатський корпус Харківської облради дал право комунальному підприємству заложити під заставу майно, яким розпоряджається комунальне підприємство в комерційний банк, щоб отримати необхідні кошти для розрахунків з підрядником та субпідрядником.

Також депутати вирішили підтримувати талановиту молодь та ухвалили виплату іменних стипендій.

 

Анастасія Горєлкіна