Майже 120 тис. людей прийшли на концерт на майдані Свободи

Великий святковий концерт відбувся 23-го серпня, в День міста, на пл. Свободи в Харкові.

концерт 23

Перед харків’янами і гостями міста виступили популярні українські виконавці – Ірина Білик, Наталія Могилевська, групи «DZIDZIO» і «Гриби», а також дует «Потап і Настя».

Після виконання всіх своїх хітів з журналістами поспілкувався Дзідзьо, який поділився враженнями від міста та від виступу на площі.

«Харків справив на мене враження своєю масштабністю! Це велике місто, тут багато людей, чисто, культурно, класно! Кожному місту побажав би такої чистоти! Приємно, що глядачі на площі дуже добре мене сприйняли. Тепер я знаю, що Харків – це моє місто, і ми завжди сюди приїжджатимемо!» – сказав артист.

В мерії нагадали, масштабний концерт до Дня міста пройшов на пл. Свободи вперше за останні кілька років.

За інформацією обл.управління Нацполіції, концерт пройшов без порушень громадського порядку. За підрахунками поліції, вчора концерт відвідали близько 120 тис.людей. Для перевірки на наявність заборонених предметів використовувались 4 стаціонарні рамки-металошукачі та працювали 30 співробітників із ручними металошукачами. Під час перевірки правоохоронці вилучили  предмет, схожий на кастет, та у метрополітені – пістолет з гумовими кулями. Перевірка за цими фактами триває.