Максим Пастер, соліст Большого театру Росії, з концертом у Харкові

Голос цього оперного тенора звучав чи не в усіх країнах світу. Його визнали одним із провідних солістів Большого театру Росії. Максим Пастер, чий творчий шлях починався саме у Харкові на сцені ХАТОБу виконає найпопулярнішу оперну класику.

 

Світова музична класика у виконанні провідного соліста Большого театру Росії, тенора, та водночас корінного харків’янина Максима Пастера. Свій творчий шлях у 90-х він починав саме у Першій Столиці. Його голос полонив не одну країну світу, тепер – найвідповідальніша міссія – заспівати на сцені ХАТОБУ. Каже, не вперше, але відповідальність, не з простих, бо таких композицій у головному театрі він ще не виконував.

Максим Пастер, соліст Великого театру Росії, тенор

Это и радость, это и гордость, что все-таки я наконец-то понадобился здесь, каким-то образом, и конечно все таки это волнение конечно.

Напердодні музичного вечора – контрольна репетиція. Концертна програма під супровід молодіжного симфонічного академічного оркестру «Слобожанський». За словами художнього керівника, молодим музикантам – за честь працюватии з зіркою такого світового рівня, мовляв, для них великий досвід.

Гарій Абаджан, худ. кер. молодіжного симфонічного академічного оркестру «Слобожанський»

Они с удовольствием работают. Вот я приходил на репетицию вчера, я видел с какой отдачей идет репетиция. Это конечно опыт, это конечно большущее, так сказать, удовольствие, удовлетворение, и вобщем это хорошая практика как для будущих музыкантов.

Шість років Максим Пастер є учаником проекту “Тенори ХХІ століття”. Гастрольні концерти – всіма куточками світу. Аби досягти таких вершин треба, каже, бажання працювати над вокалом та трохи везіння.

Максим Пастер, соліст Великого театру Росії, тенор

Исключительно работа, работа, работа. И конечно же это случай. Я на сто поцентов уверен, что нужно попасть в нужное время в нужные руки. У меня такая вот, со мной так и случилось, не факт что я бы уехал работать в Большой театр.

Вже завтра на сцені ХАТОБУ харків’яни почують найпопулярніші світові музичні композиції у виконанні одного з найвідоиміших тенорів Росії.

Леся Кочержук