Майно – на продаж, гроші – на зарплату

Губернатор Харківщини Михайло Добкін під час чаювання розповів журналістам, як триває продаж майна заводу імені Шевченка. Також йшлося про кредит для Харківського авійційного заводу.

 

Завод Шевченко планує до липня розрахуватися з боргами.((видео архив завод))Як розповів губернатор Михайло Добкін під час чаювання з журналістами, на останньому аукціоні продали обєктів на суму понад шість мільйонів гривень. Ці кошти підуть на виплату боргів із заробітної плати та на поточні зарплати. На наступному аукціоні будуть виставлені обєкти енергетики, які наразі не використовуються. Також на заводі триває оформлення замовлень.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Это и завод Малышева со своими заказами, и “Турбоатом”. Также 1-2 июня пройдет тендер по Южноукраинской ГЭС.

Михайло Добкін також повідомив, що Харківський авіаційний завод отримає кредит. Наразі готують необхідні документи.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Кредит на такую сумму требует очень серьезной подготовки документации,особенно что касается залога. Могу вам сказать, что это не будет кредит под турецкий контракт. Залогом все равно будет самолет.

Губернатор також розповів, що на бігбордах в області будуть розміщені назви десяти компаній, які виплачують заробітню плату нижче мінімальної. Так владники планують боротися з зарплатами в конвертах.

Анастасія Горєлкіна.