Майбутні зірки театральної сцени на вулицях Харкова

Із днем народження, театр! До відкриття нового театрального сезону  містом  у яскравих  костюмах пройшлися 20  дитячих театральних колективів. Прийняли їх у себе юні актори  з міліцейського театру “Діти майбутнього”: Найяскравіше дійство розгорнулося біля  Будинку культури міліції на Совнаркомівській.

Строката хода дитячих театрів розпочалася від університету Каразіна, на майдані Свободи. Серед героїв дитячих спектаклів, що  весело крокували містом , – злі та добрі феї, Дюймовочка та навіть овочі.

Учасниця ходи- Лейла Маілова, – розповіла, що до театру “Міністрелі” ходить недавно. Сьогодні  буде брати участь  у танку.

Лейла Маілова, юна акторка театру “Міністрелі”

У нас будет танец овощей. Я играю капусту.  – А тебе роль нравится? – Очень, потому, что я  очень люблю капусту.

Уже  під час руху  по Сумській до веселої ходи  приєднався дитячий театр із Полтави “Полтавська балаболка”.  Біля  Будинку культури міліції  сценку із вистави  показали іменинники- дитячий міліцейський театр “Діти з майбутнього”. Сьогодні йому виповнюється  рік.

Віолетта Манасян,  юна актриса міліцейського театру “Діти майбутнього”

За этот год мы поставили 4 спектакля: “Помним”, “Общий спектакль”, “1 день без взрослых”, “Проня Прокоповна”- Голохвастов за двумя  зайцами.

Свято для юних акторів та театралів розпочалося під час занять у школі. Як кажуть організатори,   учасники театрального дійства  отримали дозволи у школах.
Євген Воропаєв,  співорганізатор фестивалю “Із днем народження, театр”

Я много лет работаю  с театром,  сам руководил 15 лет  и много лет окучиваю, можно сказать, детское театральное движение. Это дети – трудяги. Это дети, которые пропущенные дни отработают  с лихвой.

У фестивалі переможених не буде, – розкрив секрет Євген Воропаєв. Красиву статуетку  гран- прі отримають усі. Мовляв, змагатися – то не обов”язково. Обов”язково, щоб було справжнє свято.

Світлана Маренич