Лікбез для бухгалтерів – семінари з податкового кодексу

Як працювати з новим податковим кодексом. Уроки-семінари для бухгалтерів не завершені. Наразі, бухгалтери ще раз почули як працювати за четвертим розділом податкового кодексу.

 

Ще раз про податки. Зібрали бухгалтерів та ще раз пояснили як працювати за новим податковим кодексом, каже член методологічної ради з бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів України Вікторія Лісіна. Згідно з кодексом цьогоріч кількість декларацій поменьшає. Тепер родичі першої спорідненості мають змогу оформлювати спадщину без податкової, пояснюють економісти. А прийомні батьки зможуть отримувати більше пільг.

Тетяна Савченко, головний економіст-фінансист відділу опадаткування прибутку та майна

Для опекунов, у которых двое и больше детей, могут приминить пильгу, то есть им выше возможности станут. Потому что они смогут пересчитать свой доход. Зарплата будет разрешаться, не 1320 – к ней применять, а умножаем на 3. Эту цифру можна получать вот эти, больше 5 тысяч и тебе разрешаеться применять пильгу.

За словами Вікторії Лісіної, податкова декларація створена на основі бухгалтерського обліку. Проте, наразі, більша кількість додатків до неї немає нічого спільного з подібним обліком. Саме це, за словами Лісіної, робить її складною.

Вікторія Лісіна, член методологічної ради з бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів України

Налоговая декларация, которая сегодня существует – она сложная. Вот эти додатки, которые есть, мы сейчас над этим работаем и думаем, что с 1 января 2012 года будет усовершенствована эта декларация. Потому что есть уже понимание с налоговой службой Украины, именно, в рамках того, что эти додатки являються такими сложные и очень многие не базируются на бухгалтерском учете.

Організатори семінару запевняють – подібні семінари мають для підприємців практичну користь.

 

Олена Рижова