Ліфт – школі рівних можливостей

www.city.kharkov.ua

Ліфт та підйомник до їдальні. В школі рівних можливостей, що на Салтівці навчання для дітей з особливими фізичними потребами стало комфортніше. Минулого року тут встановили пандуси, цього року – ліфт та підйомник.

 

До школи на автобусі, по школі – на інвалідному візку та під наглядом вихователя. Загалом, у школі рівних можливостей, що на Салтівці, дітей, які пересуваються на інвалідному візку п’ятеро. Минулоріч тут встановили пандус. Тож, малі на візках вільно персуваються першим поверхом. До початку цьогорічного навчального року встановили підйомник до їдальні та ліфт , аби діти без перешкод потрапляти до класів.

Олена Шингарьова, віце-президент Харківської громадської організації інвалідів «Креавіта»

Сегодня дети имею возможность подниматься на каждый из 4х этажей школы и опускаться на подъемнике в лифт. Это замечательное оборудование, потому что это техника шведской фирмы “Сибеса”. Лифт, который не потребовал специальной шахты и в тоже время являеться очень удобным и безопасным. И таким же удобным являеться подъемник, который опускает детей в столовую.

Батьки кажуть, школа рівних можливостей для їхніх дітей – єдина нагода й освіту отримати, і з однолітками спілкуватись. Адже раніше малі на візках освіту здобували, переважно, вдома.

За подъемник, за лифт, за то что ребенок сможет получать образование, учиться и общаться с другими детками. Большое спасибо вам.

Очень рады, что ребенок смог влиться в коллектив, общаться с детьми, не лишен общения, спасибо большое.

Ознайомившись з буття школи рівних можливостей, мер Харкова Геннадій Кернес згадав власні шкільні роки. Каже, досі пам’ятає смак пиріжків із повидлом зі шкільної їдальні.

Геннадій Кернес, Харківський міський голова

Ну, пирожок. Я помню в школе пирожок – это был пирожок. С повидлом, да. Еще лишние повидло мы, так сказать, друг другу давали… И пончики были, да. А здесь сейчас поломал пирожок. Просто надо было Верку Сердючку сюда привести. У неё есть песня про пирожки…

Переобладнення школи триватиме і в наступному році.

 

Олена Рижова