Кредитний комітет ЄБРР затвердив фінансування проекту з будівництва метро в Харкові

Кредитний комітет Європейського банку реконструкції і розвитку затвердив фінансування проекту розвитку метрополітену в Харкові, – повідомив перший віце-мер Ігор Терехов.

метро буд

За його словами, в Лондоні відбулося засідання кредитного комітету ЄБРР, на якому було розглянуте і затверджене фінансування подальшого будівництва третьої лінії метрополітену в Харкові в обсязі 160 млн євро. Наступним кроком стане підписання угоди між міською радою, українським урядом і банком на надання кредитних ресурсів на будівництво ст. м. «Державінська» і ст. м. «Одеська», будівництво електродепо за ст. м. «Перемога» і закупівлю 85 вагонів рухомого складу для метрополітену.

Крім того, наступного тижня делегація Харківської міськради відвідає представництво Європейського інвестиційного банку в Києві, де з 18 по 20 липня буде відпрацьована кредитна угода між урядом, банком, Харківською міською радою та КП «Харківський метрополітен» для отримання траншу також у розмірі 160 млн євро.

«Це результат п’ятирічної праці, і сьогодні ця робота знаходиться на завершальній стадії», – підкреслив Ігор Терехов.

Нагадаємо, перший віце-президент ЄБРР Філіп Беннетт під час візиту 13 червня до Харкова повідомив, що сума кредиту після затвердження на засіданні кредитного комітету буде розглянута у вересні на раді директорів банку. Остаточне підписання договору планується в четвертому кварталі поточного року.