Коштом облбюджету відремонтують та утеплять фасад школи в Борівському районі

На ремонт та утеплення Підлиманської школи виділили більше 1,3 млн.грн. з обласного бюджету, – повідомив віце-губернатор Євген Шахненко.

пидлиманська школа

За гроші місцевого бюджету в школи замінили вікна, нині розробляється проектно-кошторисна документація для подальшого ремонту.

«Ми вже кілька років досить плідно співпрацюємо з іноземними донорами, зокрема – отримуємо міжнародну технічну допомогу від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, – сказав голова Борівської РДА Сергій Шутько. – Так, отримали комп’ютерну техніку, меблі, готуємося до будівництва нового спортмайданчика. Але найголовніше зараз – ремонт приміщення. У майбутньому сподіваємося на допомогу GIZ у ремонті покрівлі».

Своєю чергою, віце-губернатор, який був сьогодні, 13-го травня, на Борівщині, розповів про додаткові можливості отримання фінансової допомоги, зокрема – за міжнародними програмами допомоги тимчасово переміщеним особам.

«У Боровій проживає значна кількість переселенців, діти із зони АТО навчаються в школах району. Вам буде доцільно брати участь у програмах Європейського інвестиційного банку та залучати кошти міжнародних донорів», – порадив Шахненко.