Книжка, що її Ганні Герман присвятив чоловік , в числі новинок цьогорічного "Міжнародного книжкового арсеналу"

У столиці відкрився Міжнародний «Книжковий Арсенал».
Протягом чотирьох днів просторі зали Національного культурно-мистецького комплексу приймуть понад 100 видавництв.

Тут чтива та розваг на будь-який смак. Безліч різноманітних книг, цікаві зустрічі та насичена програма не залишить байдужим нікого. «Книжковий арсенал» вийшов за межі стереотипів. щоб здивувати та зацікавити світом книг у гармонійному поєднанні з іншими видами мистецтв.

Наталя Заболотна –гендиректор Мистецького Арсеналу

це такий синтез мистецтв, літератури музики. Саме таким чином ми відстоюємо звання фестивалю , а не просто ярмарки. Для нас дуже важливим було зробити цю подію знаковою , оскільки після бієнале всі події мають бути знакові . Арсенал це вже певний бренд і його ім’я надано книжковому арсеналу.

Програма фестивалю налічує близько двохсот подій.  На цьогорічному «Книжковому Арсеналі» вперше представлять секцію коміксів та мальованих історій. Зокрема, саме там презентують перший український комікс – блокбастер під назвою «Даогопак». Крім того, організатори окрему увагу приділили, дитячій публіці. Виставки  коміксів, книжкової ілюстрації та графіки, концерти, кінопокази,всеукраїнська благодійна акція зі збору книжок для дітей.

Наталя Заболотна –генеральний директор Мистецького Арсеналу

програма дуже величезна, лише в дитячій частині буде 150 подій,серед них і презентації і майстер класи і музичні шоу для дітей з інтелектуальним присмаком

На відкриття фестивалю завітала і Радник Президента-Ганна Герман. Але тут вона скоріше виконує місію люблячої дружини, аніж державного діяча. На виставці представлено роман «Інге» Сергія Германа, в основу якого ліг образ дружини.

Ганна Герман-Радник Президента України

я сподіваюсь,що улюбленою стане книжка і та яка тут представлена і мені присвячена . Я буду з цікавістю її читати , я вже казала,це роман мого чоловіка, про дружину вбивці Степана Бендери , роман оснований на документальних фактах і там є мені присвята. Мені це буде дуже цікаво.

Почесним гостем “Книжкового Арсеналу” 2012, стане зірка європейської літератури, італійський письменник Алессандро Барікко. Який вперше відвідає Україну.

За матеріалами УТР