Харківський поет Артем Полежака випав з вікна

Харківський поет Артем Полежака випав з вікна. Про це у Facebook написали його друзі.

полежака

Інцидент трапився в ніч проти проти понеділка. Артем живий, зараз він у лікарні. “Після поїздки в АТО, а потім до батьків у село, Артем не відпочив як слід – присів перекурити на підвіконня і чи послизнувся чи задрімав – випав з вікна”, – пише друг Артема. За його інформацією, Артем Полежака був тверезий. “Швидку” люди викликали через кілька годин, коли посвітлішало. Зараз стан поета медики оцінюють як стабільий. Сьогодні Артему зроблять необхідні дослідження на кшталт МРТ. Він знаходиться у нейрохурургічному відділені лікарні швидкої та невідкладної допомоги Харкова.

Довідково:

Артем Полежака народився й виріс в Харкові. Вищу освіту здобув у Харківському інституті інженерів комунального будівництва за спеціальністю “архітектор”.

Свого часу успішно заявив про себе, як переможець численних поетичних слемів (в Києві, Хмельницькому, Миколаєві, Харкові й інших містах).
Неодноразово був ведучим концертів і провокативних акцій Мистецького Об’єднання «Остання Барикада» («Київська Барикада», «Житомирська Барикада», «День Незалежності з Махном», «Фестиваль вертепів Карпатія» тощо).

Полежака мешкає в Києві. Багато виступав перед різноманітною аудиторією: від школярів до мешканців геріатричного пансіонату та ув’язнених. З початком російської агресії на сході України регулярно брав участь в різноманітних арт-десантах, виступаючи перед військовими.