Харківський БК “Політехнік” здобув першу домашню перемогу в чемпіонаті України

Screenshot - 14.11.2017 - 08:54:02

Харківський клуб “Політехнік” здобув свою першу домашню перемогу в новому сезоні чемпіонату України з баскетболу серед команд Суперліги.

Після семи поспіль виїзних ігор харківський “Політехнік”, нарешті, проводив домашній матч, але не в Палаці спорту “Локомотив”, як на початку сезону, а в рідному спортивному комплексі “Політехнік”, так як в цей день в “Локомотиві” проходили інші змагання. Підопічні Тимура Арабаджи в цьому турі зустрічалися з баскетбольним клубом “БІПА-Одеса”, в попередньому протистоянні в Одесі харків’яни програли одеситам десять очок. Поєдинок у Харкові вдало розпочали гості, які мали +шість після першої чверті, але далі харків’яни, завдяки вдалим діям Йовановича, Барнс та Рочняка, змогли наздогнати та перегнати суперника. На велику перерву “політехніки” пішли з перевагою у п’ять очок. Головним завданням підопічних Тимура Арабаджи було не провалити третю чверть, як часто буває в інших поєдинкам, баскетболісти “Політехніка” надійно зіграли в цьому відрізку і навіть зробили ще один ривок, збільшивши свій відрив в 15 очок. Одесити не зважаючи на в тому, вони проводили четверту гру в одному тижні, зуміли в останній чверті зменшити відставання до мінус шести, але більшого харків’яни їм не дозволили зробити. У підсумку 86:77 друга перемога “Політехніка” у сезоні і перша вдома.