Харківський художник створив мурал на 10-поверховому будинку в Алмати

Художник і технічний директор творчої групи «Kailas-V» Андрій Пальваль намалював картину на 10-поверховому житловому будинку в місті Алмати (Казахстан).

алмаати

Днями в казахському місті пройшов фестиваль «Мural Fest». У ньому взяли участь муралісти з Англії, Киргизії, Росії. Харків’янин Андрій Пальваль був єдиним, хто представляв Україну. Кожен із художників створив роботу, в якій відобразив своє бачення культури і традицій Казахстану.

Андрій Пальваль намалював майстра полювання з беркутом – беркутчи. З давніх-давен казахи полювали з беркутом і зараз беркутчи вважається невід’ємним атрибутом культури країни. У 2010 році полювання з ловецькими птахами внесли до списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

Андрій Пальваль розповів, що скоро в Харкові і Харківській області з’являться нові мурали творчої групи «Kailas-V».

Нагадаємо, що художники «Kailas-V» створили логотип міста «Я люблю Харків», намалювали на будівлях портрети знаменитих харків’ян, найбільший портрет на стіні житлового будинку Тараса Шевченка, найбільший в Україні портрет Юрія Гагаріна, сюрреалістичне графіті по пров. Плеханівському, а також прикрасили багатоповерхівки спального району ХТЗ величезними малюнками птахів.

За матеріалами сайту мерії