Харківські комунальники стали учасники фотопроекту “Герої нашого часу”

Соціальний фотопроект «Герої нашого часу», в якому беруть участь працівники комунальних служб міста, проходить у Харкові з 1 по 18 серпня.

нерої

Сьогодні, 9-го серпня, в рамках фотоконкурсу пройшли зйомки на КП «Харківводоканал» – в лабораторії контролю якості води та на об’єктах, на яких ведуться ремонтні роботи.

За словами організаторів, фотопроект «Герої нашого часу» дозволить харків’янам і гостям міста побачити, як змінюється і стає чистим і доглянутим місто, познайомитися з досягненнями Харкова.

Організатори проекту запрошують городян взяти участь у проекті і подякувати працівникам різних комунальних служб за чистоту і порядок, який вони щодня забезпечують в Харкові.

«Давайте промотівіруем наших комунальників. Впевнені, що для них це стане додатковим стимулом завжди тримати якість своєї роботи на висоті. А для нас – запорукою чистоти і порядку на вулицях і в будинках », – зазначив ініціатор проекту Олег Єгоров.

Для того щоб стати учасником фотопроекту, необхідно відправити до 18 серпня свої фотороботи на задану тему на електронну адресу: heroesofkharkivcity@gmail.com.

60 кращих робіт будуть презентовані на фотовиставці «Герої нашого часу», яка пройде з 23 по 26 серпня в Саржиному яру. Нагородження фотографів-переможців і героїв знімків відбудеться в суботу, 26 серпня.

За матеріалами сайту мерії