Юні миротворці із Жовтневого району привчають до добра найменших його жителів

Вони не піонери і не скаути, але за спільну справу: життя без вогню та насилля. Зліт юних миротворців у Жовтневому районі зібрав, насамперед,  молодь. Саме через неї , кажуть організатори  заходу, найефективніше втілювати в життя ідеї ідеального світового порядку без війни і насильства.

 

Не стали піонерами, зате вступили до лав миротворців. Замість червоних краваток – блакитні берети. Ідеї старі, але, як кажуть самі миротворці,  підзабуті. Повага до літніх людей, допомога малечі, охорона отоючоючого середовища, а головне “скрізь сіяти” добро – ось вона проста і зрозуміла миротворча ідея.

Елеонора Дрозник, заст.голови юних миротворців

мы в нашей организации учим творить добро. Учим деток все решать не физическим путем, а мирным. Решать все без агрессии.

Не насаджувати, а привчати – ось , що різнить миротворців від піонерії, пояснює голова харківської організації миротворців Сергій Самойлов. Він сам боровся за мир по-дорослому:  пройшов дві миротворчі місії у Сьєра-Ліоне та приймав участь у бойових діях в Іраку.

Сіргій Самойлов, голова обл.громадської організації миротворців ООН

Мысль о войне в умах людей созревает, когда они недополучают правильную информацию. Мы ,как миротворцы, должны быть выше всех религиозных течений, рассовых и этнических предрассудков.

Як не тільки творити добро, а й захищати його показали загони кінологів.((00:25)) Чотирилапи бійці теж були на війні і з миротворчими місіями у гарачих точках. Саме мистецтво захищатися без зброї представили новобранцям-миротворцям бойві собаки. Чи прониклася ідеєю  життя без насильства  молодь покаже час, втім, у лави творців добра записалися чимало новачків.

Вікторія Котова