Їм важко, навіть, голку тримати, а вони створюють картини та ікони (фото)

У Харкові відкрилась особлива виставка вишитих картин. Її авторами є вихованці Богодухівського дитячого будинку-інтернату. Зважаючи на вроджені вади здоров’я, тримати у руках голку для них надзвичайно складно. Та це не завадало юним митцям створити експозицію “Поділись любов’ю”, де представлені роботи, вишиті хрестиком та бісером.

“Поділись любов’ю” – під такою назвою у Харкові відкрилась виставка вишитих картин, авторами якої є вихованці Богодухівського дитячого будинку інтернату. Всі вони мають тяжкі вроджені захворювання. 2 картини, представлені на виставці, 26-річна Віра Сорокіна зробила за день. Говорить, любить природу, тож квіти вибрала невипадково. Наразі дівчина мріє про одне.

Віра Сорока, вихованка Богодухівського дитячого будинку-інтернату

Мечта – научиться вышивать крестиком, учусь до конца, буду упорно трудиться вышивать крестиком.

Навчилась Віра так гарно вишивати в гуртку “Чарівна голочка”, що працює при будинку-інтернаті. Його створили, аби такі особливі діти мали можливість здобути нові знання та висловити свої почуття, говорять вихователі закладу.

Григорій Дорошенко, директор Богодухівського будинку-інтернату

Самое главное, каждая девочка, которая участвует в кружке в виду своих возможностей приложила участие, это то ощущение сопричастия, ощущение нужности и полезности того дела, это крайне важно для нас,для воспитания наших особенных детей.

На виставці представлені роботи, вишиті хрестиком та бісером. Всього близько 40-ка робіт. Тут є вишиванки, ікони та картини.

Ніна Скляренко, керівник гуртка “Чарівна голочка”

На цих картинах зображена Україна, жінка берегиня, птаха, це означає, що їхня душа живе, цвіте і нехай вона пахне.

Таку незвичну виставку вирішила організувати пересічна харків’янка після того, як одного разу відвідала Богодухівський будинок-інтернат.

Ірина, організатор виставки

Я познакомилась с девочками несколько лет назад, приехала к ним в дом на праздник неделя моді, я визажист и делала им макияж,девочки настолько меня поразили своими жизненными улыбками,искренними глазами.

Під час відкриття виставки усі виставлені картини та рушники освятили.

Отець Михайло, секретар Харківської єпархії

Не так для них, как для нас эта выставка. Такими выставками они напоминают нам, что есть люди, которые нуждаются в заботе, любви, наше сердце делают более доступным к таким нуждам другого человека.

Експозиція “Поділись любов’ю” триватиме в “Укроп -холі” до 10-го грудня.

 

Ірина Клименко