Європейські політичні дебати у Харкові (відео)

Криза повинна не роз’єднувати народи та регіони, а об’єднувати. А питання євроінтеграції мають надзвичайну вагу саме на регіональному рівні, йшлося сьогодні під час Європейських політичних дебатів. У них взяли участь відомі політологи, науковці та представники влади з України, Росії та Франції.

 

Європейський дух та європейські цінності демократії не можуть не викликати поваги. А Харків, як великий осередок студентства, завжди був тим містом, де вони сприймалися якнайшвидше, йшлося під час Європейських політичних дебатів.

Геннадій Кернес, Харківський міський голова

Стотысячный митинг в поддержку демократии, который прошел на площади Свободы в 1991 году стал 1 масштабным действием в современной Украине и навсегда вошел в политическую историю нашей страны. Эти события связаны прежде всего с именем Евгения Петровича Кушнарева, первого демократически избранного мера Харькова.

Україна рухається до Європи давно, і одним з напрямків цього руху є регіональна інтеграція, – зауважують владники. Зокрема, цьогоріч на Харківщині було чимало представників європейських держав.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Я бы хотел отметить, что как глава региона, по приглашению Президента принял участие в рабочем визите в Словацкую республику, где имел возможность подписать договор о сотрудничестве с Тарнавским краем.

Політологи відзначили три тенденції у розвитку сучасного світу: глобалізацію, інтеграцію та дерегуляцію. Тож закрите життя для будь-якої країни, ізоляція економіки вже просто неможливі, говорить директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Вадим Карасьов, політолог, директор Інституту глобальних стратегій

По-разному взломан суверенитет Ливии, точнее суверенитет суверена. По-разному взломан суверенитет бывших закрытых экономик, потому, что это невыгодно.

Не залишилася поза увагою учасників Європейських політичних дебатів і протестні настрої громадян в європейських країнах та в Україні. Як рецепт для розв’язання негараздів є загострення уваги не на кризі євро чи іншої валюти, певні політологи, а на виході з духовної кризи, що є першопричиною всіх інших криз і в Європі, і в Україні.

 

Світлана Маренич

httpv://youtu.be/LU-I9AN1Has