Яскравий світ очима дітей

Яскраві фарби та неупереджений погляд на світ навколо. У Харкові привітали преможців дитячого конкурсу “Світ очима дітей”. У своїх роботах школярі та дошкільнята показали, яким вони бачать рідне місто, його історію та видатних людей.

 

Подарунки і привітання для найталановитіших. У Будинку вчителя привітали переможців конкурсу “Світ очима дітей”, що проходив у Київському районі. Школярі та дошкільнята на конкурсі представляли свої роботи у номінаціях малюнок і графіка, пошукова робота, творчі проекти. Ліза Куштин перемогла у номінації малюнок. Роботу, що посіла перше місце, малювали усією родиною.

Ліза Куштин, переможниця конкурсу “Світ очима дітей”

Я нарисовала там мы красили ладошку с мамой и с папой и прикладывали на листок. И получилось солнышко. И написали “Папа, мама, я”. Я написала.

Учень десятого класу Аязі Джавад для конкурсу підготував документальний фільм про свого дядька скульптора Сейфаддіна Гурбанова. Фільм посів третє місце. Хлопець розповідає, життя з режисурою повязувати не збирається, але працювати над фільмом було цікаво.

Аязі Джавад, переможець конкурсу “Світ очима дітей”

Мне понравилось собирать информацию, много узнал про дядю. Снимали мы с ним в разных местах. Слова приходилось продумывать, чтоб правильно все было понятно. Было очень интересно, мне понравилось.

З перемогою маленьких художників привітав віце-губернатор Євген Савін. Малим чиновник побажав творчої наснаги та тільки яскравих фарб на малюнках і в житті.

Євген Савін, заступник голови ХОДА

Они делают тест для нас. Чем ярче, красивее рисунки, тем правильнее мы делаем жизнь в Харькове. Мы смотрим на эти рисунки и смотрим, что нам надо исправить в этой жизни. Потому что детские рисунки – самые искренние, настоящие, правдивые.

Анастасія Горєлкіна