Як отримати житло у кредит від Президента

Квартира у розстрочку – фактично так сьогодні в народі називають нову соціальну ініціативу Президента з кредитування житла для молодих родин. 3% річних на 15 років і ніяких сумнівних контрактів – усе під суворим наглядом Мінрегіонбуду. Саме ця структура для виконання програми обирала і забудовників і банки.

 

Михайло Добкін, голова ХОДА

Завершены все подготовительные процедуры, могу вам сегодня сказать, что уже первые 7 человек фактически, ну в разной степени готовности, заключены договора на приобретение жилья на условиях ипотеки у Харьковской компании Жилстрой 1 , которая является одним из лидеров и в строительстве и всегда во всех госпроектах участвует и Сбербанк.

Будинок по вулиці Дача, 55 та будинок на проспекті Правди – житло цілком реальне і, як кажуть, у Житлобуді 1 – перевірене часом. Що до площі, на яку поширюється компенсація – проблем теж немає. Голова правління Тресту Житлобуд 1 і почесний харків’янин Олександр Харченко зі свого досвіду у 40 років на будівництві підсумовує – мода на великі квартири поступово відходить. Харків’яни люди прагматичні іі будівельники теж.

Олександр Харченко, голова Правління ВАТ «Трест Жилбуд-1»

Мы значительно увеличили долю одно-двух-комнатных квартир в общем доме и если были времена когда проектировались двух-комнатные квартиры по 100 по 80 м.кв, то сейчас двухкомнатная квартира порядка 55 кв.метров, однокомнатная от 35 до 42.

За одно або двокімнатну квартиру прагматичних розмірів і досить приємному куточку Харкова молодій родині доведеться сплачувати менше 3 тисяч гривень на місяць – це разом із відсотками. Приміром аспірант кафедри медуніверситету і працюючий лікар Андрій Андрєєв на таку суму згоден. Йому із дружиною та семирічною донькою доведеться затягти пояси, але каже – воно того варте. Бо нинішні умови проживання, м’яко кажучи, трохи скрутні.

Андрій Андрєєв, претендент на пільгове кредитування

Двухкомнатная квартира Хрущевка 41,5 кв.м. Впятером справляемся.

Заради того щоб узяти участь у програмі кредитування Андрій готовий відмовитися від цілої купи надлишків – як то кав’ярні або відпочинку на морі. Не натішаться програмою і забудовники. За словами Олександра Харченка, кредитування під 3% – це диво і для покупців і для будівельників.

Олександр Харченко, голова Правління ВАТ «Трест Жилбуд-1»

Я боюсь прогнозировать, я думаю будет очередь на эту программу, она действительно реальная и очень выгодна для покупателя жилья. Под 3% это самые низкие в мире ставки, 3% это просто замечательное решение.

Найприємніше у Президентській програмі – особливо для покупців – жорсткі гарантії від держави. По перше житло обирається виключно реальне. По-друге – банківські установи – тільки державні – це Ощадбанк та Укргазбанк.

 

Оксана Бабич