Із побажаннями здоров’я та подарунками. Поранених бійців АТО привітали з прийдешнім святом (відео)

“Бажаємо здоров’я” – акція під такою назвою відбулась у Харківському військово – медичному клінічному центрі. ЇЇ приурочили до Дня Збройних сил України, що відзначається 6-го грудня. Пораненим бійцям АТО передали необхідні речі та побутову техніку. Навідати військових прийшли і школярі, які підготували подарунки, оберіги та малюнки, зроблені власноруч.

акція бажаємо

Ви захищаєте нашу країну від загарбників ціною Вашого життя. Наша Україна – це країна, де живуть працьовиті, чесні люди. Я горжусь, що в нашій країні є сміливі солдати, які незважаючи ні на що, захищають нашу рідну землю.

Лист від 3-класника Дениса вголос читає Анатолій, боєць 128-ї гірсько – піхотної бригади . Військовий 10-го листопада на Донбасі потрапив під мінометний обстріл та отримав численні поранення. Попереду довге лікування та реабілітація, тож така підтримка вкрай необхідна, каже чоловік,

Анатолій – військовослужбовець

Я думаю, що такі акції дуже потрібні. Коли вертаєшся звідти і сюди приїжджаєш, дуже приємно коли діти пишуть листи.

А ось Микола проходить лікування вже 2 роки. Каже, діти постійно навідують та приносять подарунки. Багато не розпитують, просто намагаються підтримати.

Микола – військовослужбовець

Приносять малюнки, приносять оберіги, багато подарунків. На різні свята і просто так приходять дарують нам подарунки. Ми дуже вдячні, що не забувають, приходять, навідують нас.

Серед дитячих подарунків є і такі речі, що на фронті можуть врятувати життя.

Валерія Дорошева – учениця ЗОШ № 28

Это обереги, а вот такие браслеты, у нас ещё были жёлто синие и мы их тоже делали для бойцов специально. С тем смыслом, что бы у них были жгуты и в случае чего, они могли расплести браслет, это делается быстро, и завязать жгут

Акцію “Бажаємо здоров’я” на Харківщині розпочали наприкінці листопада та приурочили до дня Збройних сил України, який відзначатимуть 6-го грудня. За 2 тижні для поранених атовців зібрали сотні дитячих малюнків, вітальних листів та оберегів , а також закупили побутову техніку, яка має полегшити військовослужбовцям лікарняні будні.

Юрій Калгушкін – військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату

Акцію недаремно ми назвали “Бажаємо здоров’я” адже ми всі бажаємо здоров’я нашим захисникам, нашим воїнам Збройних Сил України. А друге направлення акції – це військове привітання, то ми всі вітаємо наших військовослужбовців і показуємо свою шану, за те що вони віддають своє здоров’я, своє життя на захисті України.

Частину зібраних подарунків організатори планують передати бійцям 92=ї окремої механізованої бригади Харкова, а також відправити до військового шпиталю у Дніпро.

Юлія Котелевська