Інший харківський футбольний клуб, але вже Другої ліги, «Металіст 1925» знову на виїзді зазнав поразки.

Screenshot - 27.07.2017 - 08:43:46

Свій виїзний матч «жовто-сині» грали в селі Горностаївка Херсонської області проти команди «Мир». Рахунок в цьому матчі було відкрито лише наприкінці першого тайму. Сергій Романов зробив навіс з кутового і влучним ударом головою новачок «металіста» Юрій Буличев вразив ворота господарів. В другій сорокапятихвилинці херсонські футболісти багато разів штурмували ворота харків’ян і на сімдесят шостій хвилині після удару головою гравця «миру» м’яч потрапив у руку Андрія Маслова, який отримав червону картку і пішов з поля, а пенальті реалізував Денис Бондаренко. Навіть в меншості харків’яни пішли вперед, але їм не щастило у вирішальні моменти. Не втратив свій момент Іван Доценко. Після навісу з правого флангу, він головою пробив в кут воріт харків’ян. У підсумку 2:1 друга поразка харківської команди в Другій лізі.