Хвостоокі красені з Дергачівщини(відео)

Мешканець селища Вільшани купивши одного разу із цікавості екзотичного птаха вже п’ять років поспіль не може зупинитись.

Мисливець з тринадцятиріним стажем знається не тільки на знищенні тварин – Володимир Калашник вирощує екзотичних птахів.
Для мешканців селища Вільшани, що на Дергачівщині, ранок починається з галасу  не тільки півнів, а ще –  павлінів та фазанів. Через це й полишив торговельний бізнес – улюблена справа забирає весь час. Годується екзотика так само як і місцеві кури: зерно, морква, залишки капусти.  Проте раціон має й цікавинки.

Володимир Калашник

Ну, еще я замораживаю им на зиму…. не только зимой, и весной даю… ягодки: калина, облепиха, смородина. Мы замораживаем это на семью, но делимся с фазанами. С павлинами тоже делимся.

Володимир каже, що екзотичні птахи для нього – не господарство,  швидше – домашні улюбленці. І хоча імена птахам господар не дає, кожного вирізняє  за голосом, поведінкою та навіть поглядом.

Володимир Калашник

Каждая птичка.. Они вроде бы, фазаны, все одинаковые с одной стороны… Но поведение и во внешности они все разные.

Першого фазана Володимир купив п’ять років тому. Потім з цікавості , а тепер навіть не може сказати, скільки ж саме пташок на його подвір’ї – рахувати їх  може тільки за видами. Хоч на птахах екзотика не закінчується.

Три види павлінів, десять видів фазанів, ще більше видів курей та навіть качка-мандаринка… Єдине, на що жаліється господар, – на нестачу вільного часу. Наразі він готується приймати пологи у в’єтнамської свині.
Тетяна Мєтьолкіна