Губернатор із заступниками та мер Харкова пересіли із автівок на велосипеди

фото kharkivoda.gov.ua

Двадцять другого вересня в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день без автомобілів. У цей день в ім’я довкілля та здоров’я люди їдуть у справах на громадському транспорті, велосипедах чи стають пішоходами.

Дороги в Харкові хороші, тому їздити неважко. От і вирішили підтримати міжнародну екологічну акцію – їхати на роботу на велосипеді, – каже голова обладміністрації Михайло Добкін.

Михайло Добкін, голова Харківської обладміністрації

Мы сегодня решили поддержать эту акцию. Потому, что было обращение к нам общественных организаций. И понятное дело, по целому ряду рабочих обстоятельств не сможем отказаться на день от машины. У меня сегодня рабочий выезд в один из районов Харьковской области. Но поддержать личнм примером – по крайней мере на работу и с работы- мы будем передвигнаться сегодня на велосипедах.

Їхали недовго, – розповіли чиновники, проїхалися від дому Михайла Добкіна. Сьогодні день без автомобіля, а ще – керівництво міста і області – за здоровий спосіб життя, – каже Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Геннадій Кернес, Харківський міський голова

В канун Дня машиностроителя мы ездим на машине, которая называется велосипед.Потому, что в Харькове есть велозавод, пора ему всех пересадить на велосипеды.

Міська влада працює над транспортною схемою, де будуть передбачені й доріжки для велосипедистів, – каже мер Харкова. Оскільки у Харкові люблять велосипед, то це питання враховуватимуть при плануванні нових шляхових розв’язок.

Світлана Маренич