"Грай ГОЛ!!!овою" – у Харкові стартує футбольно-бібліотечне шоу

Інтелектуально-розважальне шоу «Грай ГОЛ!!!овою» стартує 9 листопада в Харкові і проходитиме в рамках підготовки до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, йдеться на сайті мерії.

Ініціатори проекту – Харківська обласна бібіліотека для юнацтва, клуб “Ротарі-Харків” та Харкіська обласна федерація футболу за підтримки Департаменту освіти Харківської міськради.

«Унікальність проекту полягає в поєднанні несумісних явищ – футболу та бібліотеки, – що дає змогу створити оригінальний культурно-спортивний і освітній мікс. За його допомогою ми сподіваємося прищепити молодим людям почуття патріотизму, любові до країни та рідного міста. Крім того, ми плануємо розкрити бібліотеку для вболівальників не тільки як сховище накопичених знань, але і як відкритий стіл ідей, за який запрошується кожен», – зазначили організатори проекту.

Спробувати себе у ролі волонетра та навчитися якнайкраще представляти Харків гостям – серед базових цілей акції. Організатори проекту обіцяють забезпечити глядачам і учасникам живе спілкування з людьми, які творять сучасну історію харківського футболу.

Акція проходитиме з 9 листопада поточного року до 27 квітня 2012 року, у ній візьмуть участь 28 юнацьких команд. Призовий фонд за перше місце становитиме 10 тис. грн, за друге – 8 тис. грн, за третє – 5 тис. грн. Крім того, для учасників передбачена велика кількість дипломів і подарунків.

Для тих, хто не зміг стати учасником акції, додатково проведуть літературний конкурс, конкурс малюнків, а також виберуть найкращий відеоролик про проект «Грай ГОЛ!!!овою».

 

Ірина Гнатюк