Хірургія єврозразку віднині доступна для жителів Ізюмщини

Цетральній районній лікарні міста Ізюм виповнилося більше 200-сот років.  Ювілей медики справляли із входинами до нового операційного блоку . За словами віце-губернатора Ігоря Шурми, це черговий крок реалізації обласної програми “Здоров”я Слобожанщини”.

Хірургія європейського гатунку тепер доступна і жителям Ізюмщини. Нові операційні зали, палати інтенсивної терапії зі всім медичним начинням готові до прийому пацієнтів. Йдеться про реалізацію обласної програми “Здоровя Слобожанщини”, що передбачає надання якісної медичної допомоги пересічним громадянам. Оперблок в Ізюмській райлікарні-старт запланованих ідей доступної хірургії.
Ігор Шурма, заст. голови ХОДА

Завданням № 1  один було створення абсолютно інших матеріально-технічних увов джля збереження життя. Це стосується опараційних блоків. В цьму 2012 році  всі одинадцять запланованих в 2011 році обєктів будуть здані.

Крім того, що Ізюмська райлікарня приймає пацієнтів зі всього району,  вона ще й відноситься до притрасових лікарень, куди почасти потрапляють жертви атомобільних аварій. Матеріально-технічна база цього операційного блоку ще вчора була не з кращих. Сьогодні усе в минулому. Вирішено і ряд інших питань, що гостро стояли на практиці хірургів.
Яків Толстой, завідувач хірургічного відділення Ізюмської ЦРЛ

С открытием нового операционного блока в Изюмской ЦРБ у нас решены, вообщем то,  одна-две принципиально  важных задачи. Это, прежде всего, система кондиционирования воздуха, это подача воздуха, это борьба и с внутрибольничной инфекцией.

Такі операційні блоки до кінця року відкриють свої двері, звітують обласні чиновники, ще в чотирьох райлікарнях: Дергачах, Лозовій, Балаклії та Богодухові. Наразі в Ізюмській райлікарні триває капітальний ремонт акушерсько-гінекологічного та поліклінічного відділень.

Ігор Шурма, заст. голови ХОДА

Наступним кроком – це є створення абсолютно інших умов для пацієнтів  під час перебування в реанімації, тобто палати інтенсивної терапії. Наступний крок-доведення до такого самого стандарту  якості пологових відділень

Через лічені дні до Ізюмської райлікарні приїде і новий реанімобіль . Як зауважив губернатор Михайло Добкін, подібні реконструкції та оновлення для області не подарунок долі, а системна робота, якої Харківщина чекала десятиріччями. Наразі, вже сформовані плани на наступний рік.

Михайло Добкін голова ХОДА

Начиная с августа месяца, мы составляем планы на 2013 год по работе во всех жизненно важных сферах  нашего областного хозяйства. это касается и планов по ремонту и реконструкции дорог, это касается  содержания и обслуживания жилого фонда,   это ремонт и строительство новых школ и детских садиков,  физкультурно-оздоровительных комплексов , переоснащение наших больниц. Это все то, что уже давно перестало удивлять жителей нашего региона, что становится очень позитивно обыденными явлением,  которое сегодня уже, наверное, не вызывают такого интереса у журналистов,   потому что стали уже привычными

Леся Кочержук