Харківські теплові мережі готуються до опалювального сезону

Теплі оселі та гаряча вода – таке буття на зиму провіщують городянам комунальники з тепломереж.

Гаряча вода та вісімнадцять – двадцять градусів температура повітря. Такі зимові норми обігріву квартир. Минулоріч подекуди вони порушувались. Причина- старі теплообмінники.

Ігор Лоскот, заступник головного інжерена Московської філії КП “ХТМ”

Старые, они закипевшие, хуже теплопередача была, хуже вода нагревалась.

Харківські теплові мережі готові до нового опалювального сезону, – запевняють на підприємстві. Цьогоріч на підготовку мереж до зими витратили півсотні мільйонів гривень . За ці гроші полагодили понад як півтора кілометри мереж, більше двох сотен центральних та індивідуальних котлів , привели до належного стану вісім районих котелень та третю тец. Цими днями тепловики обіцяють фінішувати з підготовкою до зими – триває заміна окремих котлів.

Валерій Морозов, начальник котельні Салтівського житлового масиву

Сейчас отключили два теплообменника, заменили на новые. Вторые два теплообменника остаються в работе, чтобы люди получали гарячую воду. После будут остановленно еще два теплообменника полностью на неделю и заменена те два два теплообменника и новая обвязка. И будет полностью обеспечено гарячей водой в зимний период, ну и частично отопление.

Завдяки заміни котлів , взимку температура гарячої води буде вище, від торішньої. Зокрема, це стосується Московського району Харкова.

Олена Рижова