Харківські науковці отримали нагороди до Дня науки

Вони ладні забути про все і повністю віддатися експериментам та пошукам істини. Напередодні своє професійне свято відзначили вчені. День науки у третю суботу травня українці святкують вже в п”ятнадцяте. Науковців Харківщіни напередодні вітали в обладміністрації. Вони отримали державні нагороди, почесні грамоти та подяки від облдержадміністрації та обласної ради.

 

Віктор Богомолов – перший, кого запрошують до вручення нагород. Він отримав звання заслуженого діяча науки. Про свої здобутки говорить скромно – мовляв, нагорода такого рівня – це праця усього інституту. Розповідає – два десятиріччя ринкової економіки виробили відповідні вимоги і до науки.

Віктор Богомолов, доктор технічних наук

На сегодняшний день прикладная наука, как бы точнее выразится, не имеет права не уметь зарабатывать деньги. Вот такое требование. Многим приходится перестраиваться.

Харківщіна має багаторічні наукові традицї – зазначив у привітанні губернатор Михайло Добкін. Саме перша столиця подарувала світові трьох нобелівських лауреатів. І чимало інновацій у вітчізняній науці – все це досягнення саме харківських вчених.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Мы можем гордиться нашими физиками, химиками, выдающимися врачами. И этот список можно продолжать.

Анастасія Горєлкіна