Харківська область у лідерах за підсумками літньої оздоровчої кампанії (відео)

Харківщина у всеукраїнських лідерах за організацією літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Обласні владники запевняють – на лаврах не спочиватимуть. В обладміністрації обговорили підсумки оздоровчої кампанії та визначились із планами на майбуття.

 

Якісне та корисне. За словами начальника оздоровчого штабу Євгена Савіна, Харківська область за попередніми підрахунками посідає перше місце в державі з оздоровлення дітей. За рік оздоровились понад двісті тисяч дітей, говорить Савін і додає, навіть план перевиконали. Хоча кілька таборів цьогоріч і не працювали.

Євген Савін, заступник голови ХОДА

Щодо відновлення в 2011 році роботи дитячих закладів – “Дружба” Красноградська райдержадміністрація, “Червона гвоздика” заводу ім. Малишева. Не здійснювали оздоровлення дітей поточного року і заклади – “Ракета” Харківська філія УКРтелеком.

Протипожежна безпека та санітарні умови – головні проблеми, що можна зустріти у оздоровчих таборах. Що ж до епідемій під час оздоровлення дітей, то їх зафіксовано не було. За причину, головний санлікар області Тетяна Колпакова, називає своєчасні обстеження персоналу.

Тетяна Колпакова, головний санітарний лікар області

Опыт комплексности и внеплановых обследований, я считаю, надо учесть в следующем сезоне – он имеет положительный эффект.

Підготовку до наступного оздоровчого сезону не відкладатимуть в довгу шухляду, бо ж через проведення футбольних європерегонів зміняться звичайні графіки. За словами губернатора Михайла Добкіна, у наступному році оздоровчий табір “Сонячний” буде відремонтовано, також завершать будівництво і нового. Обласні владники запевняють, що все встигнуть.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Такой лагерь оздоровительный как “Солнечный”, он будет капитально отремортирован и мы вместо одного суперподготовленного учреждения для оздоровления, который собираемся строить за бюджетные деньги. Получим два – “Солнечный” и “Аист”, который мы сделаем.

Людмила Давидова, заступник голови облради

Наступний рік буде складний для нас тим, що буде проходити ЄВРО – 2012. Тобто оздоровча кампанія повинна початися трішки раніше. Ми не можемо не встигнути тому що це наші діти. Здорові діти – здорова держава.

Олена Рижова

httpv://youtu.be/Mt5Af0lMDlA