Харківщина зацікавлена в тому, аби естонські бізнесмени вкладали гроші в її село

Про це говорили  під час зустрічі   керівництва області  з Надзвичайним і Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні паном Лаурі Лепіком.

Ласкаво просять на Харківщину насамперед  компанії, які виробляють молочні продукти , причому як у малих так і у великих обсягах.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Будут иметь приоритет  вплоть до того, что мы готовы предоставить им возможность  в виде строительных площадок под предприятие  с готовыми сетями и минимальной нагрузкой на 1-е время, пока эти компании  не станут на ноги.

Як відзначив Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні пан Лаурі Лепік – позитивний досвід роботи в Україні  естонські бізнесмени вже мають. Тож  і їхнім   українським і, зокрема, харківським  колегам теж  не завадить спробувати вкладати  капітал  в Естонську Республіку.

Лаурі Лепік , Надзвичайний і Повноважний Посол  Естонської Республіки в Україні

Потому что преимущество, которое  у нас есть, и опыт  в том, что когда  украинский бизнес регистрируется  в Эстонии, он будет бизнесом Европейского Союза.

Як кажуть в обласній раді, наразі Харківщина співпрацює  з Естонською Республікою і в галузі вищої освіти. Відносини між Естонією та Харківською областю мають великий потенціал.

Олена Олешко, перший заступник голови Харківської обласної ради

В скором времени более предметно будут встречаться управления, депутатский корпус. Мы надеемся и на сотрудничество между парламентами, депутатским корпусом  Харьковского облсовета и депутатами Эстонской Республики.

Під час зустрічі йшлося  і про  досягнення  Естонії зі створення електронного уряду. Естонська сторона  готова прийняти в Таллінні харківську делегацію і ознайомити з  досвідом у цій сфері. Станом на початок року обсяг прямих інвестицій з Естонської Республіки в Харківську область склав понад дев’ять мільйонів  доларів США. Вони були спрямовані  в дванадцять підприємств Харківщини.

Світлана Маренич