Харківщина у лідерах з виробництва продукції тваринництва

Харківщина разом із Донеччиною ділить пальму першості за обсягами виробництва продукції тваринництва. Чи є ресурси для розбудови галузі – йшлось під час спільного засідання колегії обладміністрації та господарського активу області.

 

Харківщина – у всеукраїнських лідерах за темпами виробництва продукції тваринництва  повідомив віце-губернатор Віталій Аклексейчук у ході спільного засідання колегії облдержадміністрації та господарського активу області. За його переконанням, районним керманичам варто відповідальніше ставитись до розвитку галузі.

Віталій Алексейчук, заступник голови ХОДА

Можливості регіону щодо розвитку тваринництва використовуються не у повній мірі. Однією з головних причин є що окремі районні держадміністрації як і раніше не надають належного значення цьому питанню.

Серед районів, що не дають Харківщині стати беззаперечним лідером – Коломацький. Там немає жодного тваринницького господарства. Губернатор Харківщини Михайло Добкін наголосив на необхідності системного підходу у розбудові галузі.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Если вы будете мне гворить, что вы вот-вот увеличите поголовье крупного рогатого скота, поголовье свиней, я параллельно буду смотерть, какая у вас кормовая база, сколько у вас кормоуборочной техники, какие площади вы подготовили для заготовки кормов. Советский союз закончился, хлебом кормить уже животных нельзя. Дорого.

На часі, певні в обладміністрації – наведення порядку на ринку молока. Відкриті перемовини виробників та переробників потрібні вкрай. Аграрії все частіше скаржаться – за молоко отримують копійки. Та і якість готового продукту в роздрібній мережі така собі.

 

Вадим Шевякін